Meniu

Mobili lentpjūvė

Gyvenimas karkasiniame name – tai šiluma, jaukumas ir ekologija. Visame pasaulyje populiarėjantys šiuolaikiški karkasiniai namai – naujausia technologija namų statybos sferoje, kurią pamilo jau daugelio šalių gyventojų. Karkasiniai namai atsirado dar 1931 metais ir jau po dešimtmečio ėmė sparčiai plisti JAV bei kitose pasaulio šalyse. Šiandien karkasinių namų statyba – labiausiai vertinama šiuolaikinė namų statybos technika pasaulyje.

Karkasiniai namai – ekologiškas ir šiltas šiuolaikiškas būstas, sukurtas modernų gyvenimą gyvenančiam žmogui. Tokio namo projektas įgyvendinamas pamirštant įprastos statybos darbus ir principus. Skydiniai ir karkasiniai namai – iš esmės labai panašios statybos technikos, kuri leidžia sukurti šiltus ir ekologiškus namus, kurie tausoja energiją ir gamtą. Skydiniai namai nuo karkasinių skiriasi tik tuo, jog skydiniai namai ir jų karkasas yra surenkamas gamybos vietoje, o tuo tarpu karkasinių namų pagrindas gali būti surenkamas iš užsakovo sklype bei pritvirtintas prie pamatų.

Mūsų kuriami karkasiniai ir skydiniai namai atitinka danų sukurtą namo tipą, kuriam naudojamos geriausios technologijos ir tik patikrintos medžiagos. Tik taip įmanoma sukurti tikrai ekologišką statinį.
Greita namo statyba. Tai pagrindinis karkasinių namų privalumas. Mūsų profesionalų komanda Jūsų svajonių namą gali surinkti per itin trumpą laikotarpį. Tam gali pakakti ir vos kelių savaičių.
Šiluma Jūsų namuose. Kitas itin svarbus skydinių namų privalumas – šiluma, kuri laikosi namuose. Kadangi tokių namų statybai naudojamos ekologiškos medžiagos, jos nepraleidžia šilumos į išorę. Tad iš pirmo žvilgsnio atrodantis paprastas medinis namas iš tiesų yra šiltas ir ekologiškas.
● Taupo energiją. Dėl tos pačios priežasties, karkasiniai namai padeda sutaupyti daugiau energijos, taigi yra ne tik ekologiški, bet ir taupantys Jūsų pinigus.
● Atsparūs negandoms. Jei esate skeptiškai nusiteikę prieš medinių namų statybą, galime Jus nustebinti, jog karkasiniai ir skydiniai namai tikrai nebijo ugnies. Karkaso vidus užpildomas akmens vata, todėl namas tampa atsparus ugniai, vėjui, temperatūrų kaitoms ir drėgmei., o klientams pageidaujant, medieną galime impregnuoti ekologiškais ir nedegiais impregnantais.

Lentpjūvės nuomaKokia Jūsų svajonių namo vizija? Jau manote, jog žinote, kokiame name norite gyventi? Mes pasirūpinsime, kad Jūsų namas būtų šiltas, dailus ir ekonomiškas. Mes žinome kaip suderinti aukštą kokybę su mažais energijos kaštais - tausoti aplinką bei Jūsų piniginę daugeliui metų į priekį!

Taip pat papildomai siūlome pasinaudoti šlaitinių stogų dengimo paslauga. Tai puikus sprendimas kuriant patikimą ir saugų būstą. Mūsų darbuotojai atlieka patikimas ir kokybiškas šlaitinių stogų dengimo bei kitas reikalingas paslaugas.

  • Pagal kliento pageidavimą stogą galime padengti gontais, keramikinėmis, betoninėmis bituminėmis čerpėmis, valcuota skarda.

  • Rąstinių namų stogus dengiame naudodami naujausią technologiją

  • Savo darbams suteikiame garantiją ir vykdome priežiūrą

  • Montuojame stoglangių ir lietaus nuvedimo sistemas

  • Skardiname stogus ir kaminus, atliekame pakalimus

  • Montuojame įvairių projektų šlaitinius stogus

  • Prižiūrime kitų įmonių stogų dengimo darbus

  • Šiltiname ir renovuojame stogus


Ruošiatės keisti, renovuoti ar atnaujinti namo stogą? Susisiekite su mūsų konsultantais ir mes nemokamai patarsime dėl stogo dangos ir projekto pasirinkimo!

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika